CPR Recording Manikin

Kód: 4107.PP04003
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
86 815 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
27.6.2024

CPR Recording Manikin je unikátní pomůcka pro nácvik technik KPR. Simulátor dokáže změřit úspěšnost prováděných technik a student se tak rychle dozví, zda nácvik provedl správně. Součástí balení je také notebook.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový CPR Recording Manikin eliminuje vliv instruktora na studenta, přičemž adekvátně hodnotí studentův výkon. Tento simulátor přesně měří všechny akce spojené s CPR. Výsledky jsou interpretovány jako procentuální hodnocení výkonu vzhledem ke standardům. U tohoto torza již není potřeba dalšího programového vybavení ani speciálního zařízení, ledaže byste chtěli připojit zařízení k Vašemu monitoru.

Zvolte rozsah času simulace a zahajte nahrávání. Poté, co student provede svůj test za potřebnou dobu, zaznamenávací zařízení automaticky procentuálně ohodnotí studenta na základě nastavených parametrů. Například odstraňte parametry ventilace a hodnocení se odrazí v informacích o kompresi. Nechte všechny parametry aktivní a poté můžete stanovit, kdy bylo provedeno perfektní CPR. Možnost tisku vám umožňuje ukládat záznamy nebo vytvářet papírové dokumenty.

Hodnocení studenta instruktorem se v reálném čase objeví na monitoru notebooku, který je součástí balení. Vytiskněte závěrečný protokol a ukažte studentovi, jak moc se zlepšil.

Tento model využívá stejné dýchací cesty a obličejové části jako model Brad. Balení obsahuje tři obličejové části, troje plíce, přenosný kufr a informace pro uživatele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX