CPR Recording Manikin

Kód: 4107.PP04003
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
86 815 Kč
4-6 týdnů
Můžeme doručit do:
31.5.2023
CPR Recording Manikin

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový CPR Recording Manikin eliminuje vliv instruktora na studenta, přičemž adekvátně hodnotí studentův výkon. Tento simulátor přesně měří všechny akce spojené s CPR. Výsledky jsou interpretovány jako procentuální hodnocení výkonu vzhledem ke standardům. U tohoto torza již není potřeba dalšího programového vybavení ani speciálního zařízení, ledaže byste chtěli připojit zařízení k Vašemu monitoru.

Zvolte rozsah času simulace a zahajte nahrávání. Poté, co student provede svůj test za potřebnou dobu, zaznamenávací zařízení automaticky procentuálně ohodnotí studenta na základě nastavených parametrů. Například odstraňte parametry ventilace a hodnocení se odrazí v informacích o kompresi. Nechte všechny parametry aktivní a poté můžete stanovit, kdy bylo provedeno perfektní CPR. Možnost tisku vám umožňuje ukládat záznamy nebo vytvářet papírové dokumenty.

Hodnocení studenta instruktorem se v reálném čase objeví na monitoru notebooku, který je součástí balení. Vytiskněte závěrečný protokol a ukažte studentovi, jak moc se zlepšil.

Tento model využívá stejné dýchací cesty a obličejové části jako model Brad. Balení obsahuje tři obličejové části, troje plíce, přenosný kufr a informace pro uživatele.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: