CRiSis Starter trup dítěte

Kód: 4107.LF03674
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
76 449 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
10.5.2024

Tento trenažér je velmi realistickou figurínou. Pomáhá studentům předvést situace, kterým by mohli čelit v reálném životě. Figurína znázorňuje dětského pacienta, kterému je zhruba 8 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento trenažér s dýchacími cestami je perfektní pro nácvik schopností na pediatrické pacienty a znázorňuje velikost 8-letého pacienta.

Vlastnosti:

  • Vyšetřování dýchacích cest
  • Zjišťování arytmie
  • Defibrilace
  • EKG pozorování (4 místa)
  • Ruční zjišťování karotického pulzu
  • Určování tepu

Procvičujte intubaci, ventilaci, odsávání, kardiopulmonální resuscitaci a techniky pro vyhazování čelisti. Anatomicky přesný model obsahuje zuby, jazyk, hltan, hrtan, příklopku hrtanovou, arytenoidy, falešné a pravé hlasivky, průdušnice, plíce, jícen a žaludek.

Trenažér umožňuje ústní, digitální a nosní intubaci a další intubace. Oddělené plíce pro vyšetřování poslechem. Nafukovací žaludek znázorňuje insuflaci jícnu. Tento trenažér s hrudníkem a kůží pro defibrilaci Vám umožňuje nácvik defibrilace za použití standardních, ručních, automatických a poloautomatických defibrilátorů. Vnitřní zátěžová krabička absorbuje každý šok pro ochranu uživatelů a vybavení.

Je také možné pozorovat figurínu jako opravdového pacienta a je kompatibilní se všemi standardními značkami a typy defibrilátorů, monitorů a simulátorů. Simulátor obsahuje 4 místa pro provádění EKG a dvě místa pro defibrilaci.

Mohou být přidány paže a nohy k provedení IV záchvatu, infúze do kosti a pozorování krevního tlaku. Pokud nemáte EKG simulátor a chcete nacvičovat pozorování EKG, můžete zvážit pořízení Life/form® interaktivní EKG simulátor (LF03670).

Pokud preferujete model s dýchacími cestami, zvažte práci s Life/form® pokročilým simulátorem trupu dítěte pro nácvik kardiopulmonální resuscitace, s dýchacími cestami a s prostředky pro defibrilaci (LF03763).

Sada obsahuje sprejové mazivo a instrukčního průvodce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX