CRiSis Starter trup dítěte

Kód: 4107.LF03674
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
55 599 Kč
4-6 týdnů
Můžeme doručit do:
1.8.2022
CRiSis Starter trup dítěte

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vyšetřování dýchacích cest
  • Zjišťování arytmie
  • Defibrilace
  • EKG pozorování (4 místa)
  • Ruční zjišťování karotického pulzu
  • Určování tepu

Tento trenažér je velmi realistickou figurínou. Předveďte svým studentům situace, kterým by mohli čelit v reálném životě.

Tento trenažér s dýchacími cestami je perfektní pro nácvik schopností na pediatrické pacienty a znázorňuje velikost 8-letého pacienta.

Procvičujte intubaci, ventilaci, odsávání, kardiopulmonální resuscitaci a techniky pro vyhazování čelisti. Anatomicky přesný model obsahuje zuby, jazyk, hltan, hrtan, příklopku hrtanovou, arytenoidy, falešné a pravé hlasivky, průdušnice, plíce, jícen a žaludek.

Trenažér umožňuje ústní, digitální a nosní intubaci a další intubace. Oddělené plíce pro vyšetřování poslechem. Nafukovací žaludek znázorňuje insuflaci jícnu. Tento trenažér s hrudníkem a kůží pro defibrilaci Vám umožňuje nácvik defibrilace za použití standardních, ručních, automatických a poloautomatických defibrilátorů. Vnitřní zátěžová krabička absorbuje každý šok pro ochranu uživatelů a vybavení.

Je také možné pozorovat figurínu jako opravdového pacienta a je kompatibilní se všemi standardními značkami a typy defibrilátorů, monitorů a simulátorů. Simulátor obsahuje 4 místa pro provádění EKG a dvě místa pro defibrilaci.

Mohou být přidány paže a nohy k provedení IV záchvatu, infúze do kosti a pozorování krevního tlaku. Pokud nemáte EKG simulátor a chcete nacvičovat pozorování EKG, můžete zvážit pořízení Life/form® interaktivní EKG simulátor (LF03670).

Pokud preferujete model s dýchacími cestami, zvažte práci s Life/form® pokročilým simulátorem trupu dítěte pro nácvik kardiopulmonální resuscitace, s dýchacími cestami a s prostředky pro defibrilaci (LF03763).

Sada obsahuje sprejové mazivo a instrukčního průvodce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení