Dynamická antidekubitní matrace A4 CX20, 85x200x20 cm

Kód: AS140-085200-EN0000
Novinka
2 hodnocení
64 697 Kč
2-3 týdny
Můžeme doručit do:
29.12.2022

Plně automatická a flexibilní vzduchová antidekubitní matrace s nízkým profilem nabízí jednoduchost obsluhy a pohodlí pro pacienta. Zároveň velmi účinně pomáhá předcházet a léčit dekubity až do kategorie 4, včetně dále neklasifikovaných tlakových poranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CuroCell A4 nabízí jednoduchost obsluhy a výjimečné pohodlí pro pacienty. Zároveň velmi účinně pomáhá předcházet a léčit dekubity až do kategorie 4, včetně dále neklasifikovaných tlakových poranění.

Matrace

Matrace je navržena pro unikátní jednoduchost obsluhy a poskytuje funkce pro vynikající uživatelský komfort, snížení střižných sil a zlepšení mikroklimatu. Nosnost matrace je až 250 kg. Tato matrace nemyslí pouze na pacienty, ale i na ošetřovatele zdravotnických a sociálních zařízení, má totiž funkci max pressure. To znamená, že v případě potřeby si může ošetřovatel nafouknout matraci na maximum a díky tomu je schopen lépe ošetřit a umýt pacienta, který se mu díky této funkci nepropadá do matrace.

Další  funkcí této matrace odlehčení pat pro lepší rozložení tlaku. Matrace vydrží být nafouknutá 12 hodin. Pěnové jádro, které je u Dynamické antidekubitní matrace A4 CX16 85 x 200 cm vyrobeno ze studené pěny je zde nahrazeno vzduchovým jádrem . Kabely i hadičky jsou uložené tak, aby pacientovi nepřekážely. Jednotlivé komory lze samostatně vyměnit. Výška matrace je 20 cm, takže jde o plnohodnotnou matraci.
Matraci si můžete zvolit hned v několika variantách: 80/85/90/100/105/120x200/210x20 cm

Potah

Potah paropropustný (vodotěsný), snadno dezinfikovatelný a je vyrobená z  kvalitních materiálů s vynikajícími hygienickými vlastnostmi. Je vybaven vynikajícím krytí zipu. Potah je pratelný na 95 °C a je možné ho dát do sušičky. Velkou výhodou pro pacienty je to, že je potah elastický v čtyř směrech pro snížení střižních sil. 

Kompresor

Systém Curo Cell A4 je vybaven inteligentním a plně automatickým kompresorem s příjemným uživatelským rozhraním. Po uložení pacienta na matraci počítač automaticky vyhodnotí hmotnost pacienta, nastaví veškeré parametry pro optimalizaci tlaku tak, jak je důležité pro nejlepší výsledky léčby. Benefitem tohoto kompresoru je to, že má zvukové a světelné alarmy, které dají personálu znamení při poklesu tlaku v matraci, či výpadku elektřiny. Kompresor má celkem tři programy: pulzní režim, střídavý režim, CPL - konstantě nízký tlak. Tento kompresor si zamilují pacienti i personál, má totiž ultra tichý provoz bez vibrací (20 dBA), je úsporný (12 V) a disponuje funkcí Pack&Go (funkce vyfouknutí).

Není potřeba žádného manuálního nastavení.

Velký výběr rozměrů - v případě zájmu o konkrétní rozměr mimo zde nabízený nás neváhejte kontaktovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: