Neurovaskulární lebka

Kód: 4005.ZJY380G
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
22 910 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
16.5.2024

Neurovaskulární lebka je vyrobena ze speciálního materiálu, který jí umožňuje věrně napodobit všechny důležité anatomické struktury. Je zhotovena v životní velikosti a vybavena cévami, tepnami a žílami. Lebka má odnímatelnou klenbu a čelist. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lebka dospělého člověka v životní velikosti s horizontálním řezem klenby, která je odnímatelná, stejně jako čelist. Je vyrobena ze speciálního plastu, který na pohled i omak působí jako reálná kost. Tento materiál umožňuje věrně reprodukovat jemné anatomické detaily splňující nejnáročnější požadavky. Čelist s úplným chrupem je pohyblivá a odnímatelná. Po sejmutí lebeční klenby jsou viditelné všechny vnitřní lebeční struktury.

Jednotlivé lebeční kosti jsou zřetelně demonstrovány a díky pečlivému formování zobrazují takové detaily jako jemné nosní kůstky, vnitřní kanál krkavice a bodcovité výběžky v reálné velikosti.

Na přiložené kartě, která je součástí modelu jsou uvedeny všechny zobrazené detaily včetně otvorů.

Model je dodáván včetně stojanu a sedmi krčních obratlů. Na jedné straně jsou zobrazeny artérie a na druhé nervy. Po odejmutí klenby jsou patrné hlavní nervy a artérie na spodině lebeční.

Zobrazeno je i 12 lebečních nervů včetně jejich větvení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX