Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s KPR monitorem - balení 4 ks

Kód: 4115.PPAM400MMS
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
28 268 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
23.2.2024

KPR figurína je ideální pomůckou pro nácvik resuscitace člověka. Je vybavena monitorem, který hlásí, zda resuscitaci provádíte správně. Jedná se o ideální vybavení pro školy se zdravotnickým zaměřením, kurzy první pomoc nebo autoškoly. Balení obsahuje celkem 4 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realistický na pohled a na dotek, ve své kategorii se jedná o jedinečný model. Dostupný jednotlivě nebo v balení po 4 kusech, ideální pro výuku více studentů (autoškoly, tréninková centra, školy,…). Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“. Součástí je také monitor, který sleduje počet stlačení hrudníku.

Model plně vyhovuje Guidelines 2010.

Obsahuje:

  • 4 figuríny
  • 4 KPR monitory (se dvěma AA bateriemi)
  • 50 plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro všechny figuríny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX