Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s pohyblivou čelistí a KPR monitorem - balení 4

Kód: 4115.PPJTM400MMS
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
32 926 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
15.9.2023
Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s pohyblivou čelistí a KPR monitorem – balení 4 ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní CPR model s elektronikou, která monitoruje počet stlačení hrudníku, což je v dnešní době tolik důležité (Guidelines 2010)!

Realistický na pohled a na dotek, ve své kategorii se jedná o jediněčný model. Dostupný jednotlivě nebo v balení po 4 kusech, ideální pro výuku více studentů (autoškoly, tréninková centra, školy,…). Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signlizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému kontrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Model plně vyhovuje Guidelines 2010.

Světlá barva kůže.

Obsahuje:

  • 4 figuríny
  • 4 KPR monitory (se dvěma AA bateriemi)
  • 50 plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro všechny figuríny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX