Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s pohyblivou čelistí a KPR monitorem - balení 4

Kód: 4115.PPJTM400MMS
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
32 926 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
4.7.2024

Figurína Prestan je praktickou vzdělávací pomůckou, která pomáhá s nácvikem KPR. Velkou výhodou je KPR monitor, který sleduje a počítá počet stlačení a rychlost. Díky tomu má student i vyučující zpětnou vazbu a může snadno vyhodnotit, zda resuscitace probíhá správně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní KPR figurína je vybavena elektronikou, která monitoruje rychlost a počet stlačení hrudníku. Model je realistický a anatomicky přesný. Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Model plně vyhovuje Guidelines 2010.

Obsahuje:

  • 4 figuríny
  • 4 KPR monitory (se dvěma AA bateriemi)
  • 50 plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro všechny figuríny

V nabídce najdete také samostatnou figurínu Prestan.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX