Výukový model Sakamoto pro nácvik zajištění průchodnosti dýchacích cest - trachey

Kód: 4109.M167
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
126 794 Kč
4-6 týdnů
Můžeme doručit do:
5.6.2023
Výukový model Sakamoto pro nácvik zajištění průchodnosti dýchacích cest – trachey

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výuka postupů tracheální intubace a zajištění průchodnosti horních cest dýchacích (laryngální maska, uzávěr jícnu) provedená jako součást zajištění průchodnosti dýchacích cest.

Tracheální intubace je nejsložitější a nejriskantnější způsob při zajištění průchodnosti dýchacích cest. Procvičování zajištění průchodnosti trachey na operačních sálech je podstatné pro pohotovostní zdravotní techniky a doktory, kteří provádějí intubace na skutečných pacientech. Před tím, než zahájí svou praxi, musí podstoupit vhodnou simulaci na modelu.

Obvyklé modely pro zajištění průchodnosti trachey nemají tak realistický povrch kůže, pohyblivost čelisti a zvedání příklopky hrtanové. Se zaměřením na „zranitelnost lidského těla“ vzhledem k již zmíněným bodům, byl Tréninkový model Sakamoto vyvinut jako přípravný model pro lékařské odborníky (EMT, nemocniční lékaři) k provádění zajištění průchodnosti trachey (intubace, zajištění horních cest dýchacích).

Tento produkt je určený pro nemocniční lékaře, kterým chybí zkušenosti v procedurách zajišťování průchodnosti dýchacích cest (zvláště tracheální intubace) na skutečných pacientech k chápání příslušných procedur, opatření a komplikací v postupech. Tento model je určen k simulaci anatomicky normálního pacienta bez obtíží s vlastní intubací.

Lidské tělo přesně reprodukované

ústní i nosní intubační techniky mohou být nacvičeny pomocí tracheální trubky
lze vyučovat techniky pro zajištění horních cest dýchacích (laryngeální maska, uzávěr jícnu)
jazyk, příklopka hrtanová a hltan jsou přesně reprodukovány
jemnost jazyka a úst poskytuje zdání lidského těla při výcviku používání laryngoskopu a zajištění průchodnosti dýchacích cest

Přední zuby navržené ke zlomení

přední zuby (4 horní) používané jako opěrný bod byly navrženy k tomu, aby se zlomily při nadměrném tlaku během zavádění laryngoskopu (zlomené zuby můžou být nahrazeny)

Vnitřní struktura

V modelu jsou také začleněny hltan, hrtan a příklopka hrtanová v anatomicky přesné poloze, vztažené ke krční páteři, ose skrz ústní dutinu, hrtan a hltan. Ukazuje to nejen odolnost, ale i zranitelnost těla, jako u skutečného lidského těla. Určité části modelu jsou úmyslně navrženy ke zlomení při neopatrném postupu.

Doplňky:

  • 3× sada předních zubů
  • lubrikant (silikonový olej)
  • úložný kufřík

Náhradní díly:

  • náhradní sada předních zubů (3 ks)
  • obličejová maska
  • kryt torza
  • lubrikant (silikonový olej)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: