Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3. 6. 2024. Děkujeme za pochopení.

Life / form Chodidlo s tlakovými vředy

Kód: 4107.LF00933
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
5 423 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
8.8.2024

Tlakové vředy na chodidle nejvíce trápí seniory. Vznikají tam, kde jsou tlakové body a také v místech, kde vyčnívají kosti a je zde největší pravděpodobnost tření s ponožkami, obuví nebo prostěradlem. Tento model názorně ukazuje všechna 4 stádia.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chronické tlakové vředy na chodidlech trápí nejvíce starší obyvatelstvo, tak bylo vyvinuto Life/form® Chodidlo s tlakovými vředy, které slouží k vyučování správné péče a čištění tlakových vředů v různých stádiích.

Tlakové vředy se nejčastěji tvoří na tlakových bodech jako paty, polštářky prstů, mezi prsty nebo kdekoli, kde vystupuje kost a tře se proti ponožkám, botám nebo prostěradlu.

Tento model obsahuje všechna čtyři stadia:

  • Stadium 1 – na spodní straně palce, povrch kůže je červený
  • Stadium 2 – na spodní straně chodidla, těsně pod palcem, povrch kůže je červený a vřed zasahuje do hlubších vrstev kůže
  • Stadium 3 – na boku chodidla, povrch kůže je červený, vřed vypadá jako kráter a dosahuje spodní vrstvy kůže
  • Stadium 4 – Na patě chodidla, povrch kůže je červený, velké množství tkáně je poškozeno, včetně svalu, kosti, kloubů a šlach

Součástí balení je model chodidla a informační karta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX