Inhalátory

Inhalátory jsou určeny pro léčbu i prevenci častých onemocnění dýchacích cest (kašel, rýma, astma). Díky inhalaci se rozpouští hlen a dochází k lepšímu dýchání. Zároveň se pacientům lépe odkašlává a povolí ucpaný nos. Do nosního inhalátoru pro domácí i zdravotnické použití lze aplikovat Vincentku, roztok soli či jiné léčivé přípravky. Navíc jsou vhodné také jako inhalátory pro děti.

4 položek celkem
Nosní inhalátor RHINO CLEAR MOBILE
2 132 Kč

Praktický přenosný nosní inhalátor. Výhodou je integrovaná baterie, která umožní inhalaci kdykoliv na cestách. Inhalátor je pro každého díky 3 velikostem nosních koncovek.

Kód: DR04P00
Inhalátor AIR PRO 3000 - s regulací průtoku
4 417 Kč

Profesionální aerosolová terapeutická jednotka (inhalátor) určená pro nemocniční použití, domácí péči a zapůjčování. Tento inhalátor je praktický, robustní, rychlý a tichý.

Kód: AP50P00
Compact Space Chamber plus - bez masky
Výprodej
490 Kč –20 %
390 Kč

Inhalační nástavec pro usnadnění inhalace léčiva. Použitím nástavce je zajištěno správné dávkování lidem, kteří mají problém správně vdechnout dávku léčiva pod tlakem z inhalátoru

Kód: 009334258000866
Inhalátor Delphinus
Novinka
Inhalátor Delphinus
Skladem (>2 ks)
1 759 Kč

Rozprašovací systém s vestavěným úložným prostorem. Kombinace výkonného kompresoru a RF7 Dual Speed Plus činí terapii pohodlnou a účinnou pro celou rodinu.

Kód: DF30P00