Sterilizátory

Horkovzdušné a parní sterilizátory slouží ke sterilizaci nástrojů, zdravotnického materiálu a pomůcek. Uplatnění najdou především v nemocnicích, v laboratořích, v zubních ordinacích nebo u veterinářů. Služby sterilizátoru ale mohou využít také provozy, kde je potřeba pracovat se sterilními nástroji, jako jsou například tetovací studia či kosmetické salony.

Horkovzdušné sterilizátory fungují na principu nucené cirkulace vzduchu. Jsou vhodné pro sterilizaci kovových předmětů, žáruvzdorného skla, porcelánu nebo jiného materiálu odolného vůči vysoké teplotě. V naší nabídce najdete také příslušenství ke sterilizátorům

4 položek celkem
autoclave 3 4 aperta
Novinka
od 210 233 Kč

Autoklávy SST jsou malé parní sterilizátory určené pro sterilizaci různých materiálů a zdravotnických prostředků, volně ložených, v jednoduchém a/nebo dvojitém balení.

Kód: SST1700B
Sterilizátor s nucenou cirkulací vzduchu
Novinka
od 36 185 Kč

Stolní model horkovzdušného sterilizátoru s nucenou cirkulací vzduchu je určen ke sterilizaci kovového materiálu, (nůžky, nože atd.), žáruvzdorného skla nebo jiného materiálu...

Kód: 2431/A
Kontejnery a koše pro sterilizaci v parním sterilizátoru
Novinka
od 4 644 Kč

Kontejnery a koše jsou praktickým příslušenstvím k parnímu sterilizátoru. Jedná se o ekologické řešení, protože kontejnery vydrží až 2000 sterilizačních cyklů. 

Kód: 77T
Univerzální systém na demineralizaci vody
Novinka
od 3 636 Kč

Hlavním úkolem tohoto systému je demineralizace vody. K té dochází absorpcí rozpuštěných minerálních solí. Demineralizovaná vody se poté používá v parním sterilizátoru. 

Kód: SST-DEMBID
×

Splátková kalkulačka ESSOX