Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s pohyblivou čelistí a KPR monitorem

Kód: 4115.PPJTM100MMS
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
9 240 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023

KPR figurína je vhodnou pomůckou pro nácvik resuscitace. Její služby využijí například školy se zdravotnickým zařízením, kurzy první pomoci nebo autoškoly. Figurína je vybavena monitorem, který kontroluje, zda resuscitaci děláte správně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prestan KPR-AED figurína je ideální pomůckou pro nácvik kardiopulmonální resuscitace (KPR). Figurína je vybavena monitorem, který upozorňuje na to, zda resuscitaci děláte správně. Díky tomu hned víte, zda jste dostatečně stlačili hrudník nebo rychlost stlačení.

KPR figurína je realistická na pohled i na dotek. Je dostupná jednotlivě nebo v balení po 4 kusech, což z ní dělá ideální pomůcku pro výuku více studentů (např. školy, autoškoly, tréninková centra). Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“. KPR monitor také sleduje počet stlačení hrudníku.

Model plně vyhovuje Guidelines 2010.

Balení obsahuje:

  • 1 figurína
  • 1 KPR monitor (se dvěma AA bateriemi)
  • 10 plicních vaků
  • příručka
  • přenosný obal

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX