Prestan KPR-AED figurína dítěte s KPR monitorem

Kód: 4115.PPCM100MMS
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
6 106 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Prestan KPR figurína umožňuje nácvik resuscitace. Je vybavena monitorem, který kontroluje, zda resuscitace probíhá správně, takže hned víte, kde se stala chyba. Služby této figuríny využijí především školy se zdravotnickým zaměřením, autoškoly nebo kurzy první pomoci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento inovativní CPR model je vybavení elektronikou, která monitoruje počet stlačení hrudníku. Díky tomu ihned víte, zda cvičnou resuscitaci provádíte správně.

Figurína je realistická na pohled i na dotek a ve své kategorii se jedná o jedinečný model. Dostupný jednotlivě nebo v balení po 4 kusech, ideální pro výuku více studentů (autoškoly, tréninková centra, školy,…). Velkou výhodou je intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Model plně vyhovuje Guidelines 2010.

Světlá barva kůže.

Obsahuje:

  • 1 figurína
  • 1 KPR monitor (se dvěma AA bateriemi)
  • 10 dětských plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro 1 figurínu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX