Randy 9000

Kód: 4107.PP09000
1 hodnocení
Značka: 3B Scientific
77 964 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
24.9.2024

Randy 9000 je záchranářská figurína, která je vhodná pro výcvik. Je zhotovena v životní velikosti a její hmotnost si můžete sami určovat přidáváním a ubíráním hmotnosti. Je konstruovaná tak, aby měla podobné pohyby, jako skutečný člověk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato zcela nová záchranářská figurína nemá vlastní fixní hmotnost. Zvýšit ji můžete dle Vaší potřeby. Díky tomu je transport mnohem jednodušší.

Figurína je vyrobena z jednotlivých robustních polyethylenových částí, do kterých lze přidávat různé množství závaží. Přidejte např.: vodu, písek nebo jakoukoliv jinou látku, až jednotlivé části naplníte.

Lisovaná konstrukce zaručuje její stálou velikost a umožňuje užití figuríny Randy 9000 v jakémkoliv prostředí. Jednotlivé části jsou smontovány nerezovými spoji. Rozsah pohybu ve spojích, včetně ohýbání pasu, je stejný jako u skutečného člověka.

Figurínu Randy 9000 lze používat v jakémkoliv počasí. Konstrukce spojů je vytvořena tak, aby nemohlo dojít ke zranění záchranáře.

Jednotlivé části figuríny jsou snadno vyměnitelné. Díky hmotnosti nepřesahující 19 kg lze figurínu jednoduše přepravovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nácvik záchranných technik
Hmotnost: 19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX