Zdokonalený trenažér (hlava) zajištění dýchacích cest dospělého Larry

Kód: 4107.LF03684
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
41 620 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
4.7.2024

Tento trenažér slouží k nácviku zajištění dýchacích cest. Jedná se o pokročilý simulátor, který je kromě běžných problémů vybaven také laryngospazmem a otokem jazyka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdokonalený trenažér zajištění dýchacích cest Larry vám kromě všech funkcí na standardních modelech navíc nabízí otok jazyka a laryngospazmus. Studentům mohou být nyní představeny další komplikované problémy, se kterými se mohou kdykoli setkat v reálném světě.

Tento trenažér simuluje techniku intubace, ventilace a odsávání bez anestézie. Realistickou anatomií a orientačními body jsou zuby, jazyk, nosní a ústní části hltanu a hrtanu, epiglitis, arytenoidy, falešné chordy, pravé hlasivky, průdušnice, plíce a jícen. Trenažér vám umožní procvičovat orální, digitální a nasální intubaci, stejně jako E.T., E.O.A., P.T.L., L.M.A., E.G.T.A a systém zavedení KING. Tlak na prstencovou chrupavku mění postavení průdušnice a uzavírá jícen. To umožní procvičování Sellickova manévru.

Náš zdokonalený trenažér je skvělou pomůckou pro úvodní i pokročilý výcvik. Technika odsávání a správná inflace manžety může být také procvičena a vyhodnocena. Je odolný, robustní,  má jednolitou konstrukce a rozvětvené plíce.

Lze ji připojit k figuríně Life/form® CPARLENE® nebo k figuríně Life/form® CRiSis™. Dodává se s mazivem ve spreji pro pumpy

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvládání krizových stavů
Hmotnost: 2,45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX