Gelový obklad thermPAD 7,5 x 13 cm

Kód: KCZ7513
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Zarys
25 Kč
2-4 týdny
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Gelové obklady jsou vhodné pro studenou i teplou terapii. Snižují bolest, redukují otok a pomáhají při mnoha dalších zdravotních komplikacích. Gelová výplň je navíc pružná a přizpůsobí se tvaru lidského těla. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelový obklad slouží k lokálnímu ochlazování nebo zahřívání určité části těla. Pomáhá ulevit od bolesti, zmírňuje otoky a podporuje rekonvalescenci po operacích. Je vhodný pro studenou i teplou terapii.

Pro studenou terapii vložte obklad na 30 min - 2 hod do lednice či mrazáku. Na zahřátí gelového obkladu je vhodné použít horkou vodu (80-95°C) nebo mikrovlnou troubu (25-70 vteřin při 700W).

Studená terapie snižuje průtok krve, snižuje otok, tlumí bolest a redukuje zánět. Teplá terapie naopak postiženou oblast uvolňuje a napomáhá rychlejšímu hojení.

Gelové obklady jsou vhodné na celou řadu zdravotních komplikací. Pomáhají ulevit od bolesti v zádech nebo břiše, jsou vhodné pro snížení revmatických či menstruačních bolestí, dokáží snižovat otoky a záněty a nebo zlepšují lokální prokrvení.

Obklady doporučujeme používat s látkovým obalem, aby nedošlo k poškození kůže chladem nebo teplem. Obklad byste měli používat max. 30 min.

Gelové obklady jsou vhodné k opakovanému používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gelové obklady
Rozměry: 7,5 x 13 cm
Klasifikace ZP: třída I - nařízení EU 2017/745 (MDR)
Doba použitelnosti: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX