Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3. 6. 2024. Děkujeme za pochopení.

Loketní ortéza

Kód: LBK130
Neohodnoceno
Značka: Moretti
635 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Loketní ortéza je ideální pomůcka pro zpevnění a stabilizaci kloubu. Dobře zvolená ortéza zamezuje kloubu v nevhodném pohybu, díky čemuž pomáhá od bolesti a při rekonvalescenci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Loketní ortéza je nezbytným společníkem v momentě, kdy dojde k poranění lokte nebo svalovému přetížení. Pomáhá při léčbě a zmírňuje bolest. Ortéza umožní stabilizaci lokte a zpevnění kloubu.

Materiál: 70 % polybimolekul, 22 % polyamid, 8 % elastan

Co je FITergy?
Jedná se o řadu výrobků vyráběných z vláken, do nichž byla vložena speciální biomolekula, která napomáhá přirozenému a postupnému procesu úlevy od bolesti, a to bez jakýchkoli kontraindikací.

Jak funguje?
Díky své struktuře je tato biomolekula schopna udržovat, odrážet a zesilovat energii uvolňovanou každým živým organismem, protože interaguje s nervovým systémem a obnovuje správnou funkci signálů řídících bolest a stres.

Kde se používá?
Produkty FITergy jsou účinné v případě chronické bolesti, klastrových nebo akutních bolestí hlavy, menstruačních bolestí, pooperačních bolestí, bolestí způsobených artritidou nebo artrózou či jakoukoli jinou formou přítomné bolesti.

Certifikované produkty
S biomolekulou používanou v přípravku FITergy byly provedeny studie na pacientech trpících různými typy bolesti, včetně chronické bolesti. Výrobky FITergy byly proto registrovány italským ministerstvem zdravotnictví jako "zdravotnický prostředek" se specifickou funkcí zmírňování bolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX