Nášlapná váha Marsden M-420

Kód: M-420
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Marsden
13 022 Kč
6-8 týdnů
Můžeme doručit do:
12.2.2024

M-420 je nejčastěji prodávaná váha značky Marsden. Je digitální, uživatelsky přívětivá, přenosná a ideální všude tam, kde je vyžadováno vysoce přesné měření. Stupnice po 50 g umožní monitorovat i velmi malé změny v hmotnosti pacienta, usnadňuje tak diagnostiku a léčbu např. u diabetiků. Je vhodná i na vážení dětí. Vztahuje se na ni 4letá záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váha má protiskluzový povrch. Je lehká a přenosná, vyrobena ze zesílené hliníkové slitiny. Díky své jednoduchosti je určena i pro domácí použití.

Pro použití váhy stačí poklepat nohou na povrch a váha se zapne. Váha má snadno čitelný displej, nabízí variantu odečtu směrem k uživateli nebo od něj. Disponuje funkcemi HOLD, TARE a BMI. 

Správné použití vážicího zařízení můžete zhlédnout na videu. 

Funkce TARE: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci TARE pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy. 

Funkce HOLD: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost. 

Funkce BMI: Po stisknutí tlačítka a zadání výšky se zobrazí vypočtená hodnota BMI (index tělesné hmotnosti, který stanovuje vzájemný poměr mezi tělesnou hmotností a výškou).

Volitelně lze připojit k Bluetooth, což znamená, že údaje o hmotnosti lze okamžitě přenést z váhy do centrální databáze. Váha je napájena 6x AA, vydrží až 100 hodin provozu.

K váze si můžete přikoupit přenosné pouzdro CC-420, 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékařské osobní váhy
Nosnost: 220 kg
Rozměry: 320 mm x 310 mm x 60 mm
Stupnice: po 50 g, od 150 kg po 100 g
Stupeň přesnosti: třída III
Funkce: Hold, Portable, Tare
Hmotnost váhy: 4 kg
Napájení: síť/6x baterie AA
Životnost baterie: 100 hodin nepřetržitého provozu
Volitelné příslušenství: Bluetooth, přenosné pouzdro CC-420
Záruční doba: 4 roky

Nášlapná váha Marsden M-420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX