Polohovací křesla

Polohovací křesla jsou ideálním způsobem, jak při svých oblíbených činnostech dostáhnout maximálního pohodlí. Mají polohovatelná opěradla zad i nohou, takže se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Manipulace s křesly není složitá a zvládne jí každý.

Lidé, kteří mají problémy s pohybovým aparátem, jistě ocení funkci podpory při postavení, kdy se křeslo v zadní části nadzvedne a pomůže se vstáváním.

7 položek celkem
Polohovací křeslo TIMO CLASS
43 627 Kč

Polohovací křeslo TIMO CLASS je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.  

Kód: PO325G
Polohovací křeslo TIMO
34 901 Kč

Polohovací křeslo TIMO je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.  

Kód: PO320B
Polohovací křeslo NINFEA - XL
37 691 Kč

Polohovací křeslo NINFEA-XL je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.  

Kód: PO300G-XL
Polohovací křeslo NINFEA  (s integrovaným systémem pro převoz klienta)
29 359 Kč

Polohovací křeslo NINFEA je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití. Velká výhoda tohoto zařízení je integrovaný systém pro...

Kód: PO301B
Polohovací křeslo NINFEA
26 700 Kč

Polohovací křeslo NINFEA je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.

Kód: PO300B
Polohovací křeslo FELCE
29 359 Kč

Polohovací křeslo FELCE je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.

Kód: PO310B
Polohovací křeslo DAFNE
26 700 Kč

Polohovací křeslo DAFNE je vhodné pro použití nejen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, ale i k domácímu použití.

Kód: PO305G
×

Splátková kalkulačka ESSOX