Polohovací postele

Polohovací postele poskytují podporu zdravotně postiženým a lidem, kteří potřebují dlouhodobou péči. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly pacientům pohodlí a komfort a zároveň usnadňovaly každodenní činnosti.

Jedná se o lůžka, která jsou vhodná nejen do ošetřovatelských zařízení, ale i na domácí použití. Díky praktickým vlastnostem usnadňují práci zdravotnickému personálu nebo ostatním členům rodiny.

12 položek celkem
Leo S
45 951 Kč

Nová LEO lůžka splňují nejvyšší světové standardy a poskytují plnou podporu zdravotně postiženým pacientům a lidem, kteří potřebují dlouhodobou péči.

Kód: L01/M/290
Leo L
45 951 Kč

Nová LEO lůžka splňují nejvyšší světové standardy a poskytují plnou podporu zdravotně postiženým pacientům a lidem, kteří potřebují dlouhodobou péči.

Kód: LEO_L
Elektronicky polohovatelné lůžko Taurus 2 LUX
30 389 Kč

Lůžka Taurus jsou určena pro ošetřovatelská a domácí prostředí. Jsou navržena tak, aby poskytovala uživatelům základní funkce a umožnila dosažení vhodné polohy. Nabízí tak...

Kód: TR2/M/LUX
b
84 831 Kč

Bariatrické lůžko Taurus Bariatric LUX je speciálně navrženo pro bariatrické pacienty, kteří ocení pohodlnou, bezpečnou a praktickou stránku tohoto lůžka s vysokými standardy....

Kód: TR/BAR/LUX
Pečovatelské lůžko TAURUS JUNIOR
38 614 Kč

Pečovatelské lůžko pro děti do 10 let.

Kód: TR/JUNIOR
LEO typ S3
4 830 Kč

Ochrana dělených bočnic postele LEO snižuje riziko úrazu a zajišťuje vyšší bezpečnost uživatelům. Sada obsahuje celkem 4 kusy bočnic. 

Kód: S4CSB75114
Ochrana bočnic plná 134 x 76 cm
2 553 Kč

Chrániče na bočnice lůžka jsou bezpečnostním prvkem pro ochranu pacientů před případným úrazem. Jsou vybaveny speciální protipožární výplní. 

Kód: CSB
Ochrana bočnic plná 183 x 76 cm
3 112 Kč

Chrániče na bočnice se starají o bezpečnost a pohodlí uživatelů. Jsou plně omyvatelná, lze je uchytit suchým zipem a mají protipožární výplň.

Kód: CSFB
Nastavitelná podpěra zad do lůžka
2 282 Kč

Podpěru zad ocení dlouhodobě ležící pacienti. Má ocelovou konstrukci, která je doplněna o šest elastických popruhů. Navíc je polohovatelná, takže lze snadno přizpůsobit uživateli. 

Kód: RS450
Samostatně stojící hrazda k lůžku
5 344 Kč

Samostatně stojící hrazda k lůžku slouží jako pomocník pro pacienty, kteří mají problémy se vstáváním. Hrazda má univerzální konstrukci, díky které je použitelná u téměř...

Kód: MI097
RotadormCare
258 750 Kč

Rotadorm Care je pečovatelské lůžko, které zajišťuje vysoký komfort pacientům a usnadňuje práci pečovatelskému personálu. Jeho největší předností je otočný rošt, který disponuje...

Kód: SI-011-1
baterie RotadormCare
8 998 Kč

Záložní baterie poslouží jak náhradní zdroj energie v případě výpadku elektřiny. 

Kód: SI-011.85.050
×

Splátková kalkulačka ESSOX