Lůžko s funkcí otočného roštu Rotadorm Care

Kód: SI-011-1
Neohodnoceno
Značka: ISKOmed
258 750 Kč
4 týdny
Můžeme doručit do:
8.7.2024

Rotadorm Care je pečovatelské lůžko, které zajišťuje vysoký komfort pacientům a usnadňuje práci pečovatelskému personálu. Jeho největší předností je otočný rošt, který disponuje funkcí vzpřímeného sedu. Tato funkce zajišťuje pacientům snadnější vstávání nebo možnost se stravovat v přirozené poloze. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rotadorm Care je pečovatelské lůžko, které je vybavené elektrickým rotačním roštem s funkcí vzpřímeného sedu. Tato funkce pacientovi zaručuje vysoký komfort při vstávání, stravování v přirozené poloze a také pečujícímu personálu výrazně usnadňuje práci.

Lůžko Rotadorm Care je vybaveno stabilním a robustním nůžkovým zvedacím systémem, který umožňuje nastavení výšky. Velkou předností je přítomnost dvoudílné antidekubitní matrace, která slouží jako prevence před vznikem proleženin. Navíc je vybavena inkontinenčním potahem, který zaručuje vyšší hygienické standardy, než běžné matrace.

Rošt je nejen otočný, ale také polohovatelný. Lůžko nabízí individuální naprogramování a je tak možné upravit polohu v oblasti hlavy, zad, stehen nebo spodní části nohou. Ovládání lůžka je intuitivní a zvládne ho pacient i pečující personál.

Lůžko je vybaveno podélnými postranicemi, které mají bezpečnostní senzory. Vyšší stabilitu a bezpečnost zaručují také brzditelná kolečka. V případě výpadku elektrické energie je výhodné mít pro obsluhu lůžka Rotadorm Care záložní baterii (volitelné). Díky ní můžete nadále používat polohování roštu a nastavení výšky lůžka.

Rotadorm Care má mnoho dalších vychytávek, které zvyšují komfort a pohodlí. Rotační rošt se může otáčet na levou i pravou stranu. Lůžko je vybaveno pacientskou hrazdou s rukojetí, odnímatelným madlem určeným jako pomůcka při vstávání klienta z lůžka. Po odejmutí madla doporučujeme vložit na místo úchytu bezpečnostní záslepku (volitelné).

Na místo standardního držáku matrace lze vložit polohovací madlo (volitelné). To plní jak funkci držáku matrace a polštáře, tak i funkci madla, které lze využívat jako pomůcku při polohování klienta na lůžku.

Výhody lůžka Rotadorm Care:

  • zvyšuje soběstačnost pacienta
  • zefektivňuje čas personálu
  • pomáhá personálu s vysazováním klienta z lůžka
  • umožňuje pacientovi sedět v plnohodnotné poloze při podávání jídla
  • motivuje pacienty, kteří mají problémy se vstáváním
  • optimalizuje využití prostoru v pokoj
  • zdravotní benefity spojené s častější vertikální polohou

Rotadorm Care nabízí tři různé varianty nastavení délky (na dotaz).

Doplňkové parametry

Kategorie: Polohovací postele
Maximální nosnost: 135 kg
Maximální provozní zatížení: 175 kg
Rozsah výškového nastavení: 34-78 cm
Výběr ze tří délek: 200, 210, 220 cm
Směr otáčení: levá i pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX