Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3. 6. 2024. Děkujeme za pochopení.

Nášlapná váha s BMI Marsden M-510

Kód: M-510
Neohodnoceno
Značka: Marsden
16 827 Kč
6-8 týdnů
Můžeme doručit do:
25.7.2024

M-510 je nášlapná váha prémiové kvality, vyrobená ze zesíleného hliníku, vhodná pro použití v ordinacích praktických lékařů nebo v nemocnicích. Je ideální pro vážení dospělých osob, protože je přesná na minimálně 100 g. M-510 se dodává ve standardní výbavě s dálkovým displejem. To znamená, že když pracujete s váhou v citlivém prostředí, zůstává údaj o hmotnosti diskrétní. Na váhu se vztahuje čtyřletá záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkový displej rovněž usnadňuje práci zdravotnímu personálu. Naměřený údaj o hmotnosti si jednoduše přečtete na displeji a díky plnohodnotné číselné klávesnici po zadání výšky pacienta, můžete díky funkci BMI odečítat vypočtené hodnoty.

Mezi další funkce váhy patří Hold a Tare, které umožňují přesné a snadné vážení. Váhu lze také snadno přenést. Jako volitelné příslušenství si k ní můžete dokoupit transportní brašnu s popruhem CC-420 nebo tiskárnu TP-2100.

Váha M-510 je napájena nabíjecí baterií, která vydrží 55 hodin nepřetržitého provozu. V případě nepoužívání se váha automaticky vypne, čímž pomáhá šetřit baterii.

Funkce váhy: 

  • Funkce TARE: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci TARE pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy.

  • Funkce HOLD: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost.

  • Funkce BMI: Po stisknutí tlačítka a zadání výšky se zobrazí vypočtená hodnota BMI (index tělesné hmotnosti, který stanovuje vzájemný poměr mezi tělesnou hmotností a výškou).

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékařské osobní váhy
Nosnost: 250 kg
Rozměry: 360 x 310 x 90 mm
Stupnice: po 100g
Stupeň přesnosti: třída III
Hmotnost váhy: 6 kg
Funkce: Hold, Tare, BMI
Napájení: dobíjecí baterie
Životnost baterie: 55 hodin nepřetržitého používání
Volitelné příslušenství: Bluetooth, Wi-Fi, tiskárna TP-2100, brašna CC-420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX