Ortéza na koleno

Kód: LBK120
Neohodnoceno
635 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Ortéza na koleno je vhodnou pomůckou pro každého, kdo má problémy s kolenem. Ortéza poskytuje oporu kolenu, stabilizuje kloub a ulevuje od bolesti. Je vhodná nejen při sportu k preventivním účelům, ale také při rekonvalescenci po zranění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: 70 % polybomolekul, 22 % polyamid, 8 % elastan.

Co je FITergy?
Jedná se o řadu výrobků vyráběných z vláken, do nichž byla vložena speciální biomolekula, která napomáhá přirozenému a postupnému procesu úlevy od bolesti, a to bez jakýchkoli kontraindikací.

Jak funguje?
Díky své struktuře je tato biomolekula schopna udržovat, odrážet a zesilovat energii uvolňovanou každým živým organismem, protože interaguje s nervovým systémem a obnovuje správnou funkci signálů řídících bolest a stres.

Kde se používá?
Produkty FITergy jsou účinné v případě chronické bolesti, klastrových nebo akutních bolestí hlavy, menstruačních bolestí, pooperačních bolestí, bolestí způsobených artritidou nebo artrózou či jakoukoli jinou formou přítomné bolesti.

Certifikované produkty
S biomolekulou používanou v přípravku FITergy byly provedeny studie na pacientech trpících různými typy bolesti, včetně chronické bolesti. Výrobky FITergy byly proto registrovány italským ministerstvem zdravotnictví jako "zdravotnický prostředek" se specifickou funkcí zmírňování bolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX