Sloupcová váha Marsden M-110

Kód: M-110
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Marsden
11 906 Kč
6-8 týdnů
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Marsden M-110 je robustní sloupcová váha prémiové kvality. Velmi snadno se ovládá a díky kolečkům a dobíjecí baterii ji lze použít naprosto kdekoli. Díky nosnosti 250 kg je vhodná téměř pro každého pacienta. Je ideální pro vytížená nemocniční oddělení, ambulance a ordinace praktických lékařů.  Na M-110 se vztahuje 4letá záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Váha má indikátor namontovaný na sloupku, což znamená, že údaj o hmotnosti je blízko  k uživateli, a proto je snadno čitelný a indikátor ovladatelný. Indikátor má dva displeje, na jedné obrazovce se zobrazuje váha, na druhé výška a BMI. Výška lze manuálně vložit díky numerické klávesnici. Při zakoupení automatického výškoměru je hodnota odeslána do váhy a použita pro výpočet BMI.

Váha je napájena interní dobíjecí baterií, která poskytuje až 55 hodin nepřetržitého provozu.

Správné použití vážicího zařízení můžete zhlédnout na videu.

 

Funkce TARE: Chcete-li získat přesnější hodnotu vážení, použijte funkci TARE pro odstranění nežádoucí hmotnosti zobrazené na displeji váhy.
Funkce HOLD: Zvláště užitečné, pokud se osoba, kterou vážíte, pohybuje. Stiskněte tlačítko Hold a hodnota na displeji se stabilizuje, což vám umožní přesně odečíst hmotnost.
Funkce BMI: Stisknutím tlačítka se zobrazí vypočtená hodnota BMI (index tělesné hmotnosti, který stanovuje vzájemný poměr mezi tělesnou hmotností a výškou).

Volitelně lze váhu připojit k Bluetooth nebo Wi-Fi a odesílat informace o hmotnosti, výšce a BMI do centrálních databází. K dispozici je také USB připojení a možnost připojit tiskárnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékařské osobní váhy
Nosnost: 250 kg
Rozměry: 440 mm x 310 mm x 940 mm
Stupnice: po 100g
Stupeň přesnosti: třída III, MDD
Funkce: Hold, Portable, Tare
Hmotnost váhy: 9 kg
Napájení: vnitřní dobíjecí baterie
Životnost baterie: až 55 hodin nepřetržitého používání
Volitelné příslušenství: Bluetooth, Wi-Fi, tiskárna, výškoměr
Záruční doba: 4 roky

Sloupcová váha Marsden M-110

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX