Bariatrický antidekubitní podsedák XAIR HYBRID

Kód: XAIR5252
Novinka
1 hodnocení
Značka: FUNKE Medical
7 469 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Antidekubitní podsedák XIAR Hybrid snižuje riziko vzniku dekubitů u jedinců, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík. Díky svým jedinečným vlastnostem je navíc vhodný i pro jejich léčbu a poskytuje okamžitou úlevu a maximální pohodlí. Vhodný pro pacienty s nadváhou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proleženiny jsou důsledkem intenzivního zatěžování určité tělesné partie. Imobilní pacienti jsou tak velmi rizikovou skupinou, protože jsou jejich hýždě vystaveny zvýšenému tlaku. Antidekubitní podsedák je pak ideálním řešením pro jedince se zvýšenou tělesnou hmotností a pomáhá s léčbou dekubitů až 4. stupně.

Anatomické tvarování

Podsedák XIAR hybrid je tvořen vysoce odolnou třívrstvou paměťovou pěnou, na jejímž povrchu se nachází speciální chladivá vrstva GELTOUCH®. Ta poskytuje úlevu od bolesti a spolu s anatomickým tvarováním celého podsedáku se stará o rovnoměrné rozložení tlaku v sedací části. Ideální pro pacienty s hmotností do 200 kg.

Možnost regulace tvrdosti

Podsedák je opatřen vzduchovým ventilkem, pomocí něhož můžete dodatečně upravit jeho tvrdost. Optimální vytvarování se pak stará o správné držení těla a úlevu od bolesti v oblasti hýždí a sedacího svalu.

Praktický potah 

Vzdušný a prodyšný potah je možné prát na 60°C. Je voděodolný, a přesto odvádí vlhkost z jádra podsedáku pryč. Spodní strana je protiskluzová a celkové provedení zaručuje, že pohyb na podsedáku není pro pacienty bolestivý. 

Nosnost této antidekubitní podložky je 200 kg a je tak určena pro pacienty s nadváhou. Její standardní výška je 8 cm. Další rozměry však můžeme přizpůsobit vašim potřebám. Neváhejte se na nás tedy obrátit.
Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravotnické pomůcky
Rozměry: 52 x 52 x 8 cm
Nosnost: až 200 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: