Hyper Foam Plus Clinic Greenline

Kód: GRHF-CL086196 GRHF-CL090200 Zvolte variantu
Novinka
2 hodnocení
Značka: FUNKE Medical
6 199 Kč
Skladem (1 ks) 2-3 týdny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
28.3.2023 28.4.2023 Zvolte variantu

Antidekubitní matrace pro prevenci a léčbu proleženin 3. stupně rizika. Matrace GREENLINE jsou vyrobeny z pěny ECOLAST®. Oproti konvenčním antidekubitním matracím mají menší emise CO2, a to až o 22 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace GREENLINE pokryje téměř celou šířku spektra pacientů až do 3. stupně rizika vzniku dekubitů.

Tato matrace je vhodná pro klinické využití. Švy jsou ultrazvukově svařované. Velkou výhodou jsou vyztužené boky, díky nim se pacient při dosedání na kraj matrace nepropadne.

Nosnost matrace je až 140 kg.

Záruka: 5 let

Certifikace: Berlin Cert

Pěna ECOLAST®

ECOLAST® je speciálně vyvinutá hybridní pěna s otevřenější strukturou buněk zlepšujících cirkulaci vzduchu. Benefitem pro pacienta je dosažení optimálního mikroklimatu. Pokud by pěna neměla otevřenou buněčnou strukturu, pacient by se na matraci více potil a tím by u něj docházelo k maceraci kůže, ta by pak byla náchylnější na poškození. 
Pěna ECOLAST přináší dokonalé rozložení tlaku. Díky nové technologii matrace GREENLINE nabízí skvělé propojení ekologie s terapií.
Jedná se o extrémně kvalitní pěny, což dokazuje i to, že jdou autoklávovat (autokláv = zařízení pro sterilizaci různých předmětů ve zdravotnictví). 

Potah PU-Tex 

Potah PU-Tex je paropropustný (vodotěsný). Zároveň jde o všestranně flexibilní potah. Pokud se tedy pacient pohne, potah mu umožní snadné posunutí, aniž by si poškodil tkáň.
Pratelný na 95 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: