Prémiové tonometry německé kvality

MicrosoftTeams-image (12)

Německá společnost ERKA. se výrobou a vývojem zařízení pro měření tlaku a stetoskopů zabývá již od roku 1889. Díky těmto zkušenostem ERKA. nabízí jedny z nejkvalitnějších produktů v této oblasti. Jejich cílem je u všech zařízení klást důraz nejen na přesnost, ale i na jejich snadnost použití, odolnost a funkčnost. Veškeré produkty společnosti ERKA. jsou vyráběny přímo v Německu, odkud jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě.

Každé zařízení projde během výroby nejméně 49 kontrolami kvality a funkčnosti a následně finální kontrolou počítačovým softwarem. Tím je zaručeno, že každý produkt splňuje maximální požadavky na kvalitu a je připraven pro profesionální využití.

V čem jsou tonometry značky ERKA jedinečné? 

  • Pro měření tlaku je používána speciální temperovaná membrána složená z mědi a berylia, která zajišťuje trvalou vysokou přesnost měření a odolnost.
  • Všechny přístroje na měření krevního tlaku značky ERKA. jsou nárazuvzdorné, proto jsou ideální pro použití v každodenní praxi při zachování maximální životnosti.
  • Veškeré manžety dodávané k tonometrům značky ERKA. jsou mimořádně šetrné k pokožce. Všechny manžety určené k opakovanému jsou vysoce odolné a mají voděodolný a snadno čistitelný povrch, proto je lze snadno dezinfikovat schválenými dezinfekčními prostředky.
×

Splátková kalkulačka ESSOX