Schodišťová sedačka

Kód: UPCLR002
5 hodnocení
Značka: DEVI
207 000 Kč
4 týdny
Varianta
Můžeme doručit do:
23.8.2024

Schodišťové sedačky UP se od ostatních liší tím, že jsou rozebíratelné. Jinými slovy, pokud se budete chtít přestěhovat, nebo jen schodišťové sedačky přemístit, jednoduše je rozmontujete a přesunete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modelová situace

Tato modelová kalkulace řeší pojízdné schodišťové křeslo pro hůře mobilní klienty s jedním zalomením o 90° v celkové délce 5,5m.

Provoz je zabezpečen 24V bateriemi umístěnými v těle křesla, které se dobíjejí v době nepoužívání křesla v koncových bodech kolejnice. Minimální šířka schodiště je 750 mm.

Max. hmotnost klienta je 125 kg.

Modulární konstrukce – Díky unikátnímu systému modulární konstrukce – kombinace rovných dílů a 5° částí zatáček, jsme schopni sestavu schodišťové sedačky navrhnout a na míru do vašeho prostoru naistalovat bez zbytečného čekání. Sedačku jsme tak schopni namontovat již ve stejný den, kdy provádíme zaměření.

Zatáčky

schodišťová sedačka StairlifUP si poradí i s komplikovaným schodištěm, kdy je potřeba připravit kolejnici i do začátek. Pomocí speciálních 5°klínků připravíme zatáčku přesně tak, jak je potřeba.

Parkování sedačky

V rámci projektu, který pro Vás vždy připravíme, vám navrhneme ideální parkovací pozici sedačky tak, aby vždy zabírala co nejméně prostoru ve vašem interiéru a zároveň byla pohodlná pro užívání.

V rámci zaparkování sedačky dojde ke automatickému sklopení podnožky, a zároveň je možné sklopit část sedáku aby sedačka zabírala co možná nejméně místa.

Sedačka

V rámci přispůsobení vašemu interiéru je možné sedačku dodávat ve 4 barvách v provedení z praktické a omyvatelné eco kůže. 

Sedačka je ovládána pomocí josticku nebo tlačítek  přímo na područce. Sedačka se jednoduchým pokynem obsluhy uvede do chodu – je poháněna integrovanou baterii. Při stoupání i klesání je automaticky korigován náklon sedačky v závislosti na dráze tak, aby byla zachována maximální bezpečnost i komfort uživatele.

Baterie sedačky je vždy automaticky dobíjena v jedná (nebo ve více) dobíjecích stanicích v parkovací poloze. Je tak vždy připravena k plnému použití. Pro nabíjení tak není vyžadován žádný dodatečný zásah obsluhy. 

Veškeré informace o schodišťové sedačce naleznete zde.
 

Uvedená cena se vztahuje k výše uvedené modelové situaci. Pro individuální kalkulaci pro vaše schodiště nás neváhejte kontaktovat. Zaměření samozřejmě provedeme zcela zdarma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX