Teleskopické, přenosné nájezdy

Kód: CR500-1 CR500-2 Zvolte variantu
2 hodnocení
Značka: Moretti
9 287 Kč 10 978 Kč od 9 287 Kč
Skladem 2-4 týdny Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
29.11.2022 9.1.2023 Zvolte variantu

Přenosné teleskopické nájezdy (někdy též zvané ližiny) slouží uživatelům invalidního vozíku k překonávání stavebně nepřístupného terénu. Dají se snadno přenášet a díky přizpůsobitelné délce je jejich využití všestranné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osoby s omezenou mobilitou dost často naráží na drobné překážky, které v případě používání invalidního vozíku znamenají velkou bariéru v plynulém pohybu. Může se jednat o vyvýšené plochy, schody, obrubníky nebo prahy dopravních prostředků. Tyto teleskopické nájezdy dokáží výškové rozdíly snadno vyrovnat.

Nastavitelná délka ližin

Hlavní předností teleskopických nájezdů je, že jsou délkově nastavitelné. Díky tomu se jejich délka dá přizpůsobit aktuální překážce. Jejich prodloužením tak můžete vytvořit optimální sklon a dostatečně mírný spád nájezdu.

Kvalitní rám i povrchová úprava

Nastavitelné přenosné rampy jsou zhotoveny z antikorozního hliníkového rámu, který umožňuje jejich užívání jak v uzavřených budovách, tak venku. Povrch ližin je protiskluzový, a tak umožňuje snadnější manipulaci s invalidním vozíkem. Pro jejich využívání je potřebná přítomnost asistenční osoby.

Snadný přenos

Oba nájezdy se dají snadno složit a uložit do přepravní tašky, ve které jsou dodávány. V naší nabídce najdete teleskopické rampy dvou rozměrů.

Parametry

Teleskopické přenosné nájezdy

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: