Ve dnech 30.-31. 5. 2024 bude probíhat inventura. K expedici objednaného zboží dojde v pondělí 3. 6. 2024. Děkujeme za pochopení.

Model srdce s bypassem

Kód: 4004.1000263
Neohodnoceno
Značka: 3B Scientific
12 694 Kč
8-10 týdnů
Můžeme doručit do:
8.8.2024

Tento model lidského srdce je anatomicky velice přesný a zobrazuje všechny důležité anatomické struktury. Srdce je v dvojnásobné velikosti, což umožňuje snadnější a přehlednější studium. Navíc lze oddělit přední části a prohlédnout si také vnitřní anatomii tohoto důležitého orgánu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento dvojnásobně zvětšený model srdce umožňuje velmi jednoduchou identifikaci všech struktur a je skvělým pomocníkem pro hodiny ve velkých třídách nebo přednáškových síních.

Anatomie lidského srdce je zobrazována ve vysokých detailech s komorami, atrii, klapkami, žílami a aortou. Přední srdeční stěna je odstranitelná k odhalení komor a klapek uvnitř.

Tento model zobrazuje žilní bypass do rasmus postero-lateralis pravé věnčité tepny, do rasmus interventricularis levé věnčité tepny a rozvětvení do rasmus diagonalis stejně jako bypass do rasmus circumflexus levé věnčité tepny. Navíc přední srdeční stěna a pravý aurikulární appendix levého atria jsou odstranitelné.

Dodáváno s odstranitelným podkladem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Srdce a kardiovaskulární systém
Rozměry: 32 × 18 × 18 cm
Hmotnost: 1,1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX