Bariatrické pomůcky XXL

ZD_baner_článek_bariatrické pomucky_ban. v článku

Bariatrické pomůcky jsou určeny především pro bariatry, tedy pro pacienty s vysokou hmotností. Tyto kompenzační pomůcky jsou uzpůsobeny nejen vysokou nosností a většími rozměry, ale též svou stabilitou a odolností.

Naše řešení pro bariatrické pokoje zajistí, že vaše zdravotnické zařízení bude připraveno na náročnější výzvy spojené s obézními pacienty a bude připraveno jim poskytnout bezpečnou a efektivní péči.

Bariatrické pomůcky pro vybavení lůžka

Bariatrické nemocniční lůžko

Bariatrické lůžko je navržené speciálně pro obézní pacienty. Vychází z toho, že bezpečnost, pohodlí a důstojnost jsou nejdůležitějšími aspekty. Lůžko Taurus je určeno pro pacienty s hmotností až 368 kg. Lůžko si můžete vybrat hned z několika barev.

Antidekubitní matrace Hyper Foam MAXX 250 CLINIC

Pasivní bariatrická antidekubitní matrace je vhodná pro prevenci a léčbu proleženin až 4. stupně rizika pro bariatrické pacienty s hmotností až 250 kg. Matrace Hyper Foam MAXX 250 CLINIC má ultrazvukově svařované švy, díky čemuž dosahuje vyšších hygienických standardů. Benefitem pro pacienty jsou vyztužené boky, pro lepší stabilitu matrace.

Dynamická antidekubitní matrace A4 CX16 85 x 200 cm

Plně automatická a flexibilní vzduchová antidekubitní matrace s nízkým profilem nabízí jednoduchost obsluhy a pohodlí pro pacienta. Zároveň velmi účinně pomáhá předcházet a léčit dekubity až do kategorie 4, včetně dále neklasifikovaných tlakových poranění. Matrace je vhodná pro pacienty s hmotností do 200 kg.

Bariatrické pomůcky pro transport

Bariatrický antidekubitní podsedák XAIR HYBRID

Tento podsedák má nosnost až 200 kg, se schopností poskytnout adekvátní terapií pro riziko vzniku dekubitů (proleženin) až 4 stupně. Po usednutí na bariatrický podsedák je možné jeho tvrdost a komfort dodatečně regulovat napuštěním/vypuštěním tří vnitřních vložek pomocí vzduchového ventilku. 

Invalidní vozík PLUS zesílený

Mechanický skládací invalidní vozík určený pro těžší uživatele s maximální nosností 200 kg.

Bariatrické chodítko

Je širší než běžná chodítka (standartní šířka chodítka se pohybuje okolo 40 cm/bariatrická chodítka mohou mít i přes 60 cm). Má vyšší nosnost! (běžné chodítko okolo 120 kg/ bariatrické 200 kg). Toto bariatrické chodítko má i malý košík a provizorní sedátko, které lze využít
k odpočinku. Díky poměrně velkým kolečkům se s chodítkem snáze manipuluje. Chodítko pro seniory trpící obezitou má zároveň lehce vyměkčené rukojeti a opěradlo sedátka.

Bariatrická hůl protiskluzová 

Hůl má zahnutou rukojeť pro snazší úchop a základnu se čtyřmi podpěrnými body. Výškově nastavitelná od 74 cm do 97 cm. Odolná a lehká, díky tomu vyhovuje i na delší procházky. Maximální zatížení je 226 kg.

Bariatrická hůl, 4 bodová

Hůl je určena jako pomocník ke krátkým vycházkám. Je vyrobena z kovu a má otevřenou stabilní rukojeť z PVC. Na koncích čtyř nohou jsou gumové protiskluzové podložky. Hůl je výškově nastavitelná s intervaly po 2,5 cm 74-97 cm. Nosnost až 226 kg.

Koupelnový program

Bariatrické toaletní křeslo

Bariatrické toaletní křeslo má nosnost až 290 kgKřeslo se využívá především jako náhrada toalety. Toto toaletní křeslo má vyrobeno sedadlo i opěrku pohodlné gumy.

Bariatrické sprchovací křeslo 

Sprchovací křeslo s nosností až 200 kg. Křeslo je vhodné pro seniory a zdravotně postižené s nadváhou nebo trpící obezitou. Lakovaný hliník dodává konstrukci na lehkosti a pevnosti. Opěradlo křesla je ze síťoviny. Pohodlné křeslo má sklopné područky a sklopné stupačky. Toto křeslo slouží primárně jako sprchovací křeslo k převozu uživatele a poskytnutí hygieny, ale zároveň má toaletní otvor k vykonání potřeby. 

Bariatrické sprchovací lůžko

Bariatrické sprchovací lůžko s nosností až 325 kg je vhodné pro mytí a přepravu pacientů. Elektrický pohon zdvihu lůžka v rozmezí 65 cm až 94 cm. Sklopná mycí plocha až do 7° pro řádný odtok během používání a při dezinfekci a čištění lůžka. Konstrukce lůžka je z lakované oceli s antikorozní úpravou. Polstrovaný potah z PVC vyztužený polyesterem, bez obsahu ftalátů, hygienický.

Pacientský zvedák XL

Sortiment transportních zvedáků Reval Goliath byl pečlivě navržen tak, aby přesuny, které jsou nezbytnou součástí každodenní rutiny pacientů a ošetřovatelů, byly bezpečnějšísnáze proveditelné a snížilo se jakékoli riziko. Nosnost až 320 kg.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX