Prestan KPR-AED figurína dospělého člověka s KPR monitorem

Kód: 4115.PPAM100MMS
3 hodnocení
Značka: 3B Scientific
8 646 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Figurína Prestan slouží k nácviku KPR. Jedná se o realistický model, který je zhotovený z kvalitního a odolného materiálu. Simulátor je vybaven elektronikou, která monitoruje počet a rychlost stlačení hrudníku. Figurína je vhodná do škol nebo zdravotnických a záchranářských kurzů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Figurína Prestan je unikátním simulátorem, který je určený pro nácvik KPR. Je vybavený elektronikou, která sleduje rychlost a počet stlačení hrudníku. Figurína je realistická a anatomicky přesná. Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.

Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.

Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Model plně vyhovuje aktuálním Guidelines 2015

Obsahuje:

  • 1 figurína
  • 1 KPR monitor (se dvěma AA bateriemi)
  • 10 plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro 1 figurínu

V nabídce najdete také balení po 4 kusech, které je vhodné do větších skupin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX